firemní informační systém


Ceník

Firemní informační systém Info Office SQL je dodáván po samostatných modulech nebo jako soubory modulů. Součástí dodávky je runtime Microsoft Access a Microsoft SQL Server Express 2008. Škálovatelnost celého řešení je zajištěna možností přechodu na vyšší verze SQL serveru ve chvíli, kdy nižší verze výkonově nedostačuje.

 

Ekonomický systém, Obchodní databáze nebo Mzdy    jednotlivě    10 500 Kč

Malý soubor (ES + OD, ES + MZ)                                                 15 900 Kč

Velký soubor (ES + OD + MZ)                                                       19 900 Kč

 

Tyto ceny jsou platné pro první zakoupený kus daného modulu resp. součásti souboru. Na další kusy téhož modulu jsou poskytovány slevy vždy dalších 15% z ceny jednotlivého modulu - tedy na 2. ks 15%, na 3. ks 30%, na 4. ks 45%, na 5. ks 60% a na 6. a všechny další 75%.

Všechny licence zahrnují síťové a na počet zpracovávaných mandantů neomezené verze určené pro instalaci na jedno PC.

V ceně je zahrnuta instalace, konfigurace a základní zaškolení, případně jednoduchý převod dat ze stávajícího systému ve standardních formátech.

Uživatelské úpravy programů, komplexní převody dat, doplňkové moduly apod. jsou fakturovány v hodinové sazbě programátorské práce ve výši 690 Kč + případné cestovní výlohy 9,50 Kč za km. Pro zjednodušení a zlevnění správy, údržby a rozvoje systému doporučujeme možnost vzdáleného přístupu přes vzdálenou plochu systému Windows.

(všechny ceny jsou uvedeny bez základní sazby DPH)